Plan zajęć odbywających się na terenie poradni w roku szkolnym 2020/2021

Zał. nr 6 do Uchwały 1/2020/2021 PR z dnia 31.08.2020

 Lp. Rodzaj Zajęć  Osoba prowadząca  Terminy zajęć 
1.  Zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno-społeczne
Katarzyna Frąckowiak
Pedagog, Socjoterapeuta

Wtorek
17.00-18.00  

2.
Terapia psychologiczno indywidualna

Julita Krajczyńska
Psycholog

Poniedziałek: 14:00 - 17:00
Wtorek: 14.00-17.00
Piątek 12.00-13.00

3.
Terapia psychologiczno indywidualna

Ewa Kuczyńska
Psycholog

Poniedziałek
15.00-18.00

4.  Terapia psychologiczna indywidualna  Małgorzata Olejniczak
Psycholog

Poniedziałek: 15.00-17.00
Wtorek: 14.00-17.00

5. Terapia psychologiczna indywidualna  Barbara Dmytryszyn
Psycholog

Wtorek: 16.00-18.00

 

6.
Terapia psychologiczna grupowa
dla dzieci z ADHD

Wiktoria Listowska
Psycholog

Środa: 16.00-17.00
(wg harmonogramu)

7.
Terapia psychologiczna grupowa
"Jak Okiełzać stres" VII -VII ponadpodstawowe

Małgorzata Olejniczak
Psycholog

Wtorek: 15.30-17.00

8. Terapia logopedyczna  Anna Darowska
Hanna Szczęsna
Logopeda


wg potrzeb

9. Zajęcia ”Ortograffiti” kl IV-VI Justyna Drzymała
Pedagog

Wtorek: 14.00 – 16.00

10.
Warsztaty dla rodziców i wychowawców
„Szkoła dla rodziców i wychowawców”

Justyna Drzymała
Pedagog
Katarzyna Frąckowiak
Pedagog
Wtorek: 16.00-19.00
(po skompletowaniu grupy)
11. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Anna Darowska

Pedagog, surdopedagog, terapeuta

Poniedziałek: 14.00-16.00

12.  Zajęcia wspomagające umiejętności uczenia się czytania, pisania, liczenia dla uczniów klas IV-VI Ewa Łażewska
Pedagog, tyflopedagog

Środa: 15:00 - 17:00
Czwartek: 16:00 - 17:00

13. Zajęcia wspomagające umiejętności uczenia się czytania, pisania, liczenia dla uczniów klas III-V
Edyta Borowczak

Pedagog

Środa: 15:00 - 17:00
Czwartek: 16:00 - 17:00
14.
Zajęcia wspomagające rozwój dziecka przed startem szkolnym

Olga Klimowicz
Pedagog
Poniedziałek: 15:00 - 16:00
15.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci z uszkodzonym słuchem

Anna Darowska
Pedagog, surdopedagog, terapeuta
wg potrzeb
16. Zajęcia wspomagające umiejętności uczenia się czytania, pisania, liczenia dla uczniów klas I-II Katarzyna Ristau
Pedagog 
Czwartek: 15.00-18.00
17.
Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej

Edyta Borowczak, Ewa Łażewska
Pedagog

Czwartek: 15.00-18.00 

 

foto1

 

foto2

 

foto3

Copyright